איך תבחרו מתנה לחבר שלכם
 

איך תבחרו מתנה לחבר שלכם?

פעמים רבות אנחנו מאוד רוצים/רוצות להעניק לחבר מתנה משמעותית מכל הלב, אך לא יודעים במה לבחור? איזו מתנה מתאימה לכל סיטואציה ומה כל גבר ישמח מאד לקבל במתנה?

בחירת מתנות לגברים הפכה בשנים האחרונות לאתגר של ממש. אם בעבר אפשרויות הבחירה היו מצומצמות (חולצה מכופתרת או חולצת טריקו), היום כבר אפשר למצוא לכל גבר מתנה שמתאימה לו בדיוק והוא ייהנה ממנה מאוד. הגבר המודרני הוא גבר עם תחומי עניין, העדפות וטעם ספציפי. הטיפים הבאים יסייעו לכם לבחור בעבורו את המתנה המושלמת.

מהי מתנה מוצלחת?

אם הצלחתם לבחור מתנה שמתאימה לצרכים שלו, עונה על הציפיות וגם מעניקה ערך מוסף של הנאה – יש לכם מתנה מוצלחת! כל גבר מביא עמו צרכים אחרים בהתאם לתחומי העניין שלו ואורח החיים. יש את הגבר המשכיל שיעדיף לקבל ספר או זוג כרטיסים להרצאה/מוזיאון. יש את הגבר המודרני המטופח שישמח לקבל ערכת מוצרי טיפוח לגבר או בושם. יש את הגבר של פעם שמבצע תיקונים לבית וישמח לקבל כלי עבודה איכותי. יש את הגבר חובב החידושים שישמח לקבל גימיקים חדשים. יש את הגבר שאוהב אקסטרים בעבורו מתנות מפנקות לגבר הן צניחה חופשית, רכיבת שטח או ציוד סנפלינג.  לא נוכל לסיים מבלי לציין את הגבר המשפחתי שמעדיף לקבל מתנות אותן יוכל לחלוק עם האישה והילדים.

אז מה כדאי לבחור?

תחילה נבהיר כי גברים אוהבים לקבל מתנות לא פחות מנשים. הם זקוקים גם כן לתשומת הלב. אין כל חובה לחכות למאורע מיוחד על מנת לרכוש מתנה לבעל או מתנות לבן זוג חדש. אפשר לקנות מתנות מפנקות לגבר ללא סיבה מיוחדת פרט להבעה של רגשות הערכה, הוקרה ואהבה.

אם אתם מכירים את הגבר שעתיד לקבל את המתנה, תצליחו בקלות לאפיין אותו ולמקד את בחירת המתנה בקטגוריה הנכונה. אם אנכם מכירים אותו לא כדאי לבחור מתנה שמיועדת לגבר מעשן או גבר ספורטאי.

מתנות לגבר שמבלה זמן רב בנהיגה

אם הגבר בעבורו אתם רוכשים את המתנה מבלה זמן רב מאחורי ההגה יש לכם הזדמנות להנעים את זמן הנהיגה עם מושב עיסוי, ספל תרמי, מקרר קטן לרכב, דיבורית, תפילת הדרך לרכב.

מתנות לגבר ספורטאי

קל מאוד למצוא מתנות לבן זוג שאוהב ספורט ועושה פעילות ספורטיבית באופן קבוע. בבחירת מתנות תוכלו לבחור בגדי ספורט, נעלי ספורט, בגד ים איכותי, ציוד צלילה,  שעון ספורט, מד דופק, פדומטר, מכשיר עיסוי לשרירים, תיק לחדר כושר, ספר בנושא ספורט או תזונה. אם הגבר שלכם אוהב ספורט באופן פסיבי בלבד תוכלו לרכוש בעבורו כרטיסים למשחק.

מתנות לגבר שאוהב טיולים ופעילויות אקסטרים

כאן תוכלו למצוא מגוון מתנות החל מטיסה בכדור פורח, רכיבה על סוסים, טיול ג'יפים, טיול טרקטורונים. אם מדובר בגבר שאוהב לטייל בשטח תוכלו לרכוש בעבורו פנס לדים חזק, מפצל לשקע, משקפת, ספר מפות, מצפן, אולר רב תכליתי, עט ספייס אמין, ארנק אלומיניום קשיח וגם תפילת הדרך.