עיצוב בשוקולד
 

עיצוב בשוקולד

טרנד הקינוחים באירועים צובר תאוצה..

טרנד חולף או שמא דרך מיוחדת להפתיע את אורחי האירוע המוזמנים בפינוקים אידאלים ונכונים ?
בשנים האחרונות ניתן להצביע בבירור על שינוי מיוחד ועוצמתי אשר כבש את תחום האירועים בארץ ובעולם, שינוי זה הוא ללא ספק "טרנד הקינוחים באירועים".
טרנד זה צבר תאוצה רבה במהלך השנים האחרונות ועל כן ניתן לראות את הופעתו כמעט בכל אירוע ואירוע.
אנשים רבים בוחרים לפנק את אורחיהם ולהרשים אותם בשילוב מיוחד של קינוחים מרהיבים, מיוחדים וטעימים להפליא לקראת סיום ערב האירוע וגם במהלכן, הן על ידי הצבת בר מתוקים בו מוגשים לאורך הערב מטעמי שוקולד, מפלי שוקולד, שיפודים מתוקים, קינוחים ופרלינים טעימים ומשובחים (בבר זה מגיעים האורחים ולוקחים באופן עצמאי), והן על ידי הזמנת עמדת מתוקים פעילה בה מכינים אנשי מקצוע מיומנים ומהירים מטעמים מופלאים לאורחי האירוע, כגון : קרפ מתוק, וופל בלגי, מופלטות ועוד) .
הרושם העז אשר משאיר עיצוב בשוקולד ובר מתוקים על אורחי האירוע, הופך את האירוע למדובר וייחודי ואילו את האירוח למתבקש וכדאי, על כן הבחירה בקינוחים מתוקים באירועים מהותיים ואף באירוח ביתי הפכו בשנים האחרונות פופולריים ומתבקשים עד מאוד.

סוגי הקינוחים הפופולריים בתחום המתוקים והשוקולד – בתחום הקינוחים הנרחב קיים מגוון עשיר של סוגי קינוחים מובילים ומתבקשים הכוללים בין היתר : פרלינים מעוצבים, מיני קאפקייקס, עוגיות מרוקאיות, מפלי שוקולד, קרפ צרפתי, שולחן מתוקים, שיפודי פירות חתוכים, שיפודי גומי ועוד...
ההגשה בתחום המתוקים והשוקולד – כאשר מדובר על בחירה נכונה וטובה של בר מתוק או שמא מגשי אירוח מותאמים לקינוח מושלם באירוע או אירוח חשוב, הרי שיש להקפיד על בחירת ספקים אשר יוכלו לתת לנו מוצרי איכות טעימים וטריים בשילוב נכון ומותאם של עיצובים מיוחדים, אסטטיים ויוקרתיים.
שכן, ההגשה הנכונה והיפה של מתוקים ושוקולדים מהווה רושם עז ומהותי על אורחינו ועל טיב הנאתם מן האירוע והאירוח.
אפשרויות הבחירה בתחום המתוקים והשוקולד לאירוח – כאשר מדובר בקיום אירוע מיוחד וחשוב בו תרצו לפנק את אורחיכם במטעמים מיוחדים ומופלאים, תוכלו לבחור בין האפשרויות השונות התואמות את סוג האירוע והאירוח בהם בחרתם : מגשי אירוח לאירועים, בר מתוקים לאירוע, עמדת מתוקים לאירועים וכיוב'.
המחירים הסבירים וההוגנים בתחום המתוקים והשוקולד – אם חשקה נפשכם באירוח מיוחד בו תוכלו לפנק את אורחיכם ומשפחתכם במתוקים מיוחדים ושוקולדים מעוצבים, הרי שבראש שיקוליכם יעמדו המחירים. שכן, תרצו לקבל את המחירים הטובים ביותר בתמורה לאיכות המוצרים אותם תזמינו, על כן חשוב לזכור כי : מחירים של שוקולד משובח ומתוקים איכותיים נקבעים באופן תואם לאיכותם ולסוג ההגשה המבוקש, כך שאם בבחירתכם תרצו לשלב בין איכות גבוהה להגשה יפה ונכונה, קחו בחשבון כי גם המחירים יהיו בהתאם לכך.

 

 

עיצוב בשוקולוד - שוקונוי