דוכני מזון לאירועים
 

דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון לאירועים הם פתרון מצוין לאירועים בהם אין ארוחה מפוארת בה כלל האורחים יושבים סביב שולחנות ומלצרים אדיבים מגישים להם את המנות. למעשה, מדובר באירועים קלילים יותר כמו – ימי הולדת, מסיבות רווקים או רווקות, מסיבות בריכה, אירוע השקת מוצרים לחברות וארגונים, פתיחה של עסק, הרמת כוסית, אירועי חברה וגיבוש, מסיבות קוקטייל, כנסים, ירידים, ערבי גיבוש וחברה, הפעלות לילדים, בר או בת מצווה, ברית או בריתה ועוד מגוון אירועים אחרים.

למעשה, דוכני המזון הם סוג של "בופה" ובהם מאכלים שונים, כך שהאורחים יכולים לבחור את האוכל שהם אוהבים ולקבלו בצלוחיות קטנות על ידי מלצרים או דיילים שמגישים את האוכל לאורחים.

מגוון סוגי דוכני מזון

חשוב לציין כי יש שתי אופציות של דוכני מזון לאירועים: ישנם דוכנים בהם מכינים מאכלים מיוחדים כמו: דוכן סושי, דוכן של טורטיות ממולאות, דוכן של פלאפל, דוכן של קבבונים, דוכן של מטוגנים ועוד מיני מאכלים שונים.

לעומת זאת, יש דוכנים מעוצבים אותם מביאים חברות המתמחות באטרקציות שונות והן מציבות את הדוכן בכל מקום רצוי כמו – דוכן של תפוחי אדמה אפוי בתנור עם תוספות, דוכן של נקניקייה בלחמנייה, דוכן ממתקים וקינוחים ועוד דוכנים שונים בסגנון הזה.

למעשה, יש לבחור את סוג הדוכן בהתאם לסגנון האירוע שלכם ועל פי גילאי האורחים. לדוגמא – אם מדובר ביום הולדת של ילדים – תוכלו להשכיר דוכן של נקניקיה בלחמנייה עם רטבים ותוספות, או בכלל דוכן של ממתקים וגלידות, אך אם מדובר במסיבת בריכה של עובדי החברה, תוכלו לבחור דוכני מזון המתאימים לבוגרים כמו – דוכן של טורטיות או בשרים וכך הלאה.

פתרון אידיאלי לכל אירוע

בשנים האחרונות, נראה כי דוכני מזון הפכו לאטרקציית חובה בכל סוג אירוע, מכיוון שבעלי אירועים לא מעוניינים להתעסק ברכישת אוכל וממתקים, שהרי הפקת אירוע הוא תהליך מורכב ומסובך משל עצמו, ואם ניתן לחסוך את הקניות והבישול, הרי זה משובח.

לאור הפופולריות הרבה של התחום, כיום ניתן למצוא מגוון דוכני מזון מיוחדים ומקוריים שיכולים להתאים לכל סוגי האירועים, כך שנותר לכם לבחור מיקום לערוך את האירוע ולבחור את דוכן המזון המתאים והאהוב על האורחים.

ניתן למצוא בחברות אשר מציעות השכרת דוכני מזון לאירועים מגוון רחב של מוצרי מזון שונים. יש חברות שיציעו אופציה של הכנת המזון במקום או באירוע עצמו. יש יתרון גדול באופציה זו מכיוון שהדבר מקנה טריות למזון, שמירה על ניקיון וחווית בלתי רגילה לאורחים.

 

בניגוד לדעה הרווחת, השכרת דוכני מזון לאירועים אינו צריך להיות שירות יקר, לעיתים אף יותר משתלם לקנות את המוצרים בעצמכם ולהביא אותם לבעל הדוכן בכדי שיטפל בהם. כך תוכלו להנות מהאירוע שלכם בראש שקט.