הדיאטה החדשה המשלבת בשר ושוקולד
 

הדיאטה החדשה המשלבת בשר ושוקולד

הכנו בעבורכם מאמר מפורט המשלב בתוכו את הפתרונות הנוחים לאכילה טעימה אך מתבקשת לצורך ירידה במשקל ושילוב בין טעמים מובחרים ...

אז כמה חשוב לאכול בשר טרי לפני שאוכלים שוקולד ?
הסיבה העיקרית להשמנה היא ללא ספק צריכה מוגזמת ומיותרת של מתוקים (הנובעת לרוב בשל הרעב הרגעי אשר "תופס" אנשים רבים אשר מתעצלים להכין ארוחה ראויה ומעדיפים לנשנש מתוקים וחטיפים).
לשם כך,  עדיף לאכול בשר טרי ומשובח הנעשה בדיוק באופן אותו אתם אוהבים (צלוי, מבושל, מטוגן וכיוב'), בשר זה ישביע את רעבכם ויתרום רבות להרגשת השובע לאורך זמן רב וממושך.
אכילה של משהו "כבד" כמו בשר לפני שמגיעים לקינוחים הופכת את האכילה לנכונה ואף אידאלית,  כי אז אוכלים פחות מתוקים וחטיפים מיותרים ומשמינים.
וגם אם בכל זאת בחרתם בקינוח לאחר מנת הבשר המשובחת, הרי שהקינוח המומלץ והטעים ביותר הוא ללא ספק שוקולד מעולה, משובח ואיכותי.

אכילת בשר משפרת את המצב הבריאותי שלנו באכילה נכונה וממותנת, ועם זאת אכילת בשר עוזרת בתהליך הירידה במשקל .


שילוב מנצח לדיאטה מושלמת במיוחד ... משלבים בשר ושוקולד אך ראשית לכל בוחרים באיכות!

כאשר משלבים בין שני מאכלים אהובים ומיוחדים כשוקולד איכותי ויוקרתי בטעמים מופלאים ואיכות גבוהה במיוחד לבשר עסיסי, טרי ומשובח הרי שניתן ליהנות מכל עולמות הגורמה גם יחד !

שהרי, שני הדברים שרוב האנשים אוהבים הם ללא ספק שוקולד איכותי ובשר עסיסי, ואילו כאשר השילוב בניהם יכול להוביל לכדי הרזיה נוחה וטעימה בו זמנית, הרי זה משובח !!
אוכלים בשר משובח וטרי בבישול איטי, צריבה מקצועית או אפילו על האש משלבים שוקולד איכותי וטעים לקינוח ועדיין יורדים במשקל, (בשל העובדה שהבשר תופס מקום רב בקיבתנו ואינו מאפשר הכלתו של מזון ממותק רב).
אם הנכם מעוניינים לקיים את השילוב האידאלי לירידה מקסימלית במשקלכם ובד בבד ליהנות ממאכלים טעימים ומופלאים גם יחד הקפידו על רכישה נכונה ונבונה של בשר, באיכות הגבוהה ביותר ובטריות ללא פשרות .
כשקונים בשר ראשית לכל בוחרים ברכישה נכונה באיטליז (על פני רכישה בסופר, רשת שיווק וכיוב')
שנית ,כאשר רוכשים בשר איכותי צריך לדעת באיזה אטליז מומלץ 
בוחרים ועל כן יש להקפיד ולבדוק :

ü      מה הוא טיב השירות באיטליז ומה היא מקצועיות בעלי העסק והעובדים.

ü      מה היא רמת הטריות של מוצרי האיטליז הנמכרים במקום.

ü      התאמת האיטליז למקום מגוריכם,  לדוג' : אטליז בתל אביב לאלו המתגוררים בעיר, שכן בחירה באיטליז בתל אביב לאנשים הגרים במקום מרוחק תוביל אותם לכדי הצורך ב"סחיבת" הבשר למקומות מרוחקים (מה שעלול לגרום לפגימה בטריותו).

 

 


ברכישת השוקולד לקינוח ובכלל, מוטב גם כן להקפיד על בחירה נכונה ובטוחה של שוקולד איכותי, טרי ומובחר !