מה אפשר לעשות עם שוקולד
 

מה אפשר לעשות עם שוקולד

מכורים לשוקולד? חייבים להכניס שוקולד לפה מיד לאחר תום הארוחה? אם גם אתם מכורים לשוקולד ולא יכולים לעבור יום אחד מבלי לטעום אותו אז כדי שתקראו את הכתבה הבא. אולי תתפלאו אילו דברים מדהימים אפשר לעשות עם שוקולד.

מי מאתנו יכול לסרב לשוקולד איכותי? הטעם, המרקם והיופי של הצבע החום מצליחים למשוך אותו כל פעם מחדש וגורמים לנו פשוט לנגוס בו.
אם אתם חושבים ששוקולד הוא רק ממתק אחרי הארוחה אתם טועים! אז מה אפשר לעשות משוקולד?

1.      נעלי שוקולד - הקונדיטור הבריטי קקאו טאוברומה הכין אוסף של נעלים העשוי כולו משוקולד משובח מתוצרת ונצואלה. באוסף תמצאו 11 פריטים מדהימים של נעלי נשים העשויות משוקולד. הטרנד תפס תאוצה וזכה לחשיפה גדולה ברחבי האינטרנט והרשתות בחברתיות. חברות נעלים רבות הצטרפו לטרנד ובאירועים ספציפיים מכינות דוגמאות של נעלי שוקולד ממותגות. 

 

  

 

2.      שוקו חם – אחד המשקאות הפופולריים ביותר בקרב קהל הילדים. שוקו חם מזכיר את החורף והוא משקה נפוץ מאד. יש המון דרכים להכין שוקו חם משוקולד. הדרך המומלצת לדעתנו היא פשוט לחמם חלב בכוס ולהכניס לתוכו קוביית שוקולד איכותי. החלב החם ימיס את השוקולד שיתאחד בצורה מושלמת עם החלב ויהפוך למשקה מושלם.
 

3.     
פסטה שוקולד
– למכורים ממש! פסטה שוקולד יכול להשמע למאכל מושלם המשלב פחממות ומתיקות במנה אחת או שילוב של מנה עיקרית וקינוח יחד. פסטה שוקולד היא בעצם פסטה העשוייה מבצק רגיל לפסטות המעורבב בצורה אחידה עם קקאו. את הפסטה מומלץ להגיש חמה. 

4.    עוגות או לא להיות – אחד הדברים שהכי מתאימים לשוקולד הוא העוגה. היום ניתן להכין מגוון של מתכוני עוגות משוקולד. יש קינוחים שעברו תהליך של שדרוג והקינוח הפך ליצירת אומנות של ממש. ניתן למצוא מגוון עצום של עוגות שוקולד בצורות שונות, בגדלים שונים, בצבעים שונים ובטעמים שונים. עוגות שוקולד הפכו לקינוח כל כך פופולרי שהיום ניתן לראות אותן בכל מיני וריאציות כגון סופלה שוקולד, עוגת שוקולד יום הולדת, עוגת גבינה ושוקולד, עוגת שוקולד חמה ועוד.

5.    משחת שינויים שוקולד – משחת שיניים נחשבת לדבר לא טעים, ילדים יעשו הכל כדי לא לצחצח שינויים. חשבת פעם לצחצח שיניים עם שוקולד? לא. אז יש אחרים שחשבו שזה רעיון טוב. חברת יוניליוור הוציאה משחת שיניים משוקולד. לטענתם משחה זו מועילה לשיניים. כמות קטנה של אבקת הקקאו מגינה על השיניים ויעילה יותר מפלואוריד למניעת עששת.

לסיכום
שוקולד הוא לא רק ממתק, ניתן לעשות איתו מגוון עצום של דברים החל ממשקאות, מאכלים, קישוטים ודברים נוספים. בפעם הבאה שתרצו שקולד חשבו מה ניתן לעשות איתו ואיך ניתן לעשות את המוצר הזה יותר מעניין ממה שהוא כי כאשר מדובר בשוקולד השמיים הם הגבול.