איכות חיים בעבודה: 3 סיבות טובות להוציא את העובדים לסדנת שוקולד
 

איכות חיים בעבודה: 3 סיבות טובות להוציא את העובדים לסדנת שוקולד

בתקופה זו של השנה למצוא תקציב לביצוע יום גיבוש לעובדים שלכם זה החלק הקל. לעומת זאת להחליט איזו פעילות גיבוש תתאים לכולם ותגרום להם להרגיש איכות חיים בעבודה זה כבר יותר מסובך. כי סמנכ"ל השיווק מעדיף משהו אחד והעוזרת של המנכ"ל מנסה לדחוף למשהו אחר, מנהלי המכירות בכלל מבקשים  אופציה שאף אחד לא מתחבר אליה ובכלל חשוב לציין שיש עשרות אם לא מאות אפשרויות לביצוע יום גיבוש מפנק לעובדים ולכולן יש את היתרונות שלהן, אבל אם רוצים גם לעמוד בתקציב ללא חריגות וגם שכל העובדים בחברה, ללא יוצא מהכלל יצליחו להתחבר לאירוע שאתם עמלים להפיק  ויצאו עם חיוך גדול כדי שתתרכזו ותבחרו חכם. ומה הבחירה הכי חכמה שאתם יכולים לבחור? כמובן שסדנת שוקולד

 

1.כי היא מעוררת יצירתיות 

שוקולד הוא חומר גלם יוצא דופן בעל ריח מופלא וטעם נהדר. ובנינו כמה אנשים אתם מכירים שלא אוהבים שוקולד? שוקולד הוא המכנה המשותף הגבוה ביותר בין אנשים. ובסדנאות השוקולד העובדים לומדים ליצור איתו ממתקים מפנקים וקינוחים לא קונבנציונליים. בסדנאות יש לעובדים אפשרות להיות בתהליך יצירה, למידה עמוקה של טעמים, הכנת טראפלסים, פרלינים במילויים שונים ומפנקים ובחלק מהסדנאות אפילו מעניקים לעובדים אפשרות ללמוד את ה'מדע' של השוקולד ולהראות להם בלייב כמה האפשרויות איתו הן בלתי מוגבלות אפשר לחמם אותו, לטמפרר אותו, להקפיא אותו וכן הלאה. זאת הזדמנות אדירה לזוז מהמשרד והפלורוסנטים לטובת שינוי אווירה וחוויה מרעננת לעובדים שלכם.

 

2. כי שוקולד הוא טעים, אבל לא רק

בני המאיה האמינו שפולי הקקאו ניתנו לבני האדם כמתנה מיוחדת מהאלים ומאות שנים אחר כך כשתעשיית השוקולד התפתחה והגיעה לכל מקום ברחבי העולם  יש כאלה שיגידו שבני המאיה צודקים. לשוקולד יש מרקם נעים וריח מפנק שגורם לכולם לחייך, בקוביית שוקולד אחד יש רכיבים טבעיים התורמים לתחושת שלווה אופוריה בגוף, נוגדי דיכאון ומתח, בנוסף שוקולד ידוע כמשפר ריכוז וכשומר על בריאות הלב. ומעבר לכל היתרונות הבריאותיים הרבים שלו עצם ההתעסקות בשוקולד הופכת את כל השגרה המלחיצה של העובדים לקלילה יותר ומשפרת פלאים את איכות החיים בעבודה.

.

3. כי זאת הזדמנות אדירה לאיכות החיים בעבודה

סדנת שוקולד לעובדים תורמת לאיכות החיים בעבודה, אף אחד לא צריך להתפשר על שום דבר וכולם יכולים להיות בעשייה, לטעום, להכין דברים מתוקים וטעימים וליהנות משוקולד איכותי. בניגוד לעובדה השוטפת במשרד במהלך היום יום כשנמצאים בתוך סדנת שוקולד הפוקוס משתנה ושמים את הדגש דווקא על עבודה משותפת וגיבוש הצוות ופחות על עבודה יחידנית, איש לא צריך להילחם על מקומו. הסדנה מסייעת גם לשיפור התקשורת הבין אישית בין העובדים שמתקשים לעבוד ביחד וזאת בזכות האווירה הטובה והגיבוש למען יצירה משותפת. סדנת שוקולד גורמת גם לחיזוק ביטחון עצמי לעובדים ועוזרת להם להתרכז ולשים את הפוקוס על היכולות שלהם. 

סדנאות שוקולד זאת חוויה המפעילה את כל החושים ויוצרת חיבור מידי בין אנשים ולכן אי אפשר לוותר עליה ביום הגיבוש הבא שלכם במשרד. 

נכתב בשיתוף חברת סודקסו שירותי איכות חיים לעסקים