5 דרכים מתוקות לפנק את העובדים שלכם
 

5 דרכים מתוקות לפנק את העובדים שלכם

כל בעל עסק יודע שכדי למקסם את התפוקה של העובדים שלו הוא צריך עובדים מרוצים. אחת הדרכים הכי יעילות והגיוניות לגרום לעובדים שלכם להיות מרוצים היא להעניק להם סביבת עבודה נעימה. השאלה היא מה המרכיבים שיהפכו את המשרד שלכם למקום שלעובדים נעים להגיע אליו?

כפי שאתם וודאי כבר יודעים, יש מספר מרכיבים שמשפיעים על הרגשתו של אדם במקום מסוים ובפרט כשמדובר על עובד במקום עבודתו. היחס שלכם כמעסיקים לעובדיכם הוא נדבך חשוב ומרכזי בהרגשה שלהם, אבל הוא לא הגורם היחידי שמשפיע על מדד הסיפוק ועד כמה הם מרוצים בעבודה.

באפשרותכם לפנק את העובדים מידי פעם בהפתעות, מתנות צנועות או אירועי חברה ואנחנו נסקור חמש דרכים מתוקות, שיסייעו לכם לפנק את העובדים, כמו שרק מעסיק שמבין עניין יודע לעשות.

ארוחת בוקר מפתיעה לכולם

האפשרות הראשונה שתסייע לכם לפנק את העובדים שלכם היא להפתיע אותם בארוחת בוקר מושקעת. רובנו לא מספיקים לאכול ארוחת בוקר והרי ידוע שארוחת הבוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום.

תוכלו להזמין מגשי ארוחות בוקר ולבקש מהחברה שמספקת לכם את הארוחה לסדר את המקום יפה לפני שהעובדים מגיעים. תהיו בטוחים שאין עובד שלא ישמח לפתוח את הבוקר עם ארוחה מפנקת במקום כוס קפה חפוזה מול המחשב.

שי קטן בתצורת מארז פולי קפה

ואם בקפה עסקינן, דרך נוספת לפנק את העובדים היא להעניק להם מארז של פולי קפה איכותיים. יש חברות שמספקות פתרונות קפה לעסקים והן ישמחו לסייע לכם בהכנת אריזות, רצוי שיהיו ממותגות, לעובדים שלכם.

ארוחת צהריים משותפת מחוץ למשרד

דרך נוספת לפנק את העובדים היא להזמין את כולם לארוחת צהריים משותפת מחוץ למשרד. תבחרו מסעדה טובה בקרבת העבודה וצאו עם העובדים שלכם להתפנק על ארוחה טובה ומגבשת.

קינוחים לקראת היציאה הביתה

בסוף היום כולם כבר עייפים ורצוצים ואין כמו משהו מתוק כדי להעיר את הראש והלב. ההמלצה שלנו היא מגשי פרלינים לעובדים. תוכלו להזמין מראש מגשים מתוקים מחברות שמתמחות בהכנת מגשים מתוקים לעסקים ולפנק את העובדים שלכם בקינוחים טעימים במיוחד.

מתנות מתוקות לעובדים מצטיינים

דרך חמישית ואחרונה לבינתיים כדי לפנק את העובדים שלכם היא לבחור בכל סוף שבוע או סוף חודש עובד מצטיין ולהעניק לו מתנה מתוקה. יש מארזים מתוקים מפנקים במיוחד שיוכלו לסייע לכם להביע את הערכתם לעובדים ומעבר לזה, הם יסייעו להם להרגיש טוב ומתוק בפה ובנשמה.

לסיכומו של עניין, יש הרבה מאוד דרכים שיכולות לסייע לכם לגרום לעובדים שלכם להרגיש מרוצים במקום העבודה ואם תקפידו לפנק אותם מעת לעת ולתת להם הרגשה שיש מי שדואג להם, תהיו בטוחים שהתפוקה שלהם בעבודה תגדל משמעותית וכך כל הצדדים יצאו מורווחים בוודאות.