מספר טיפים למתנות מתוקות לעובדים שלכם
 

מספר טיפים למתנות מתוקות לעובדים שלכם

כולם יודעים שעובדים מרוצים הם עובדים הרבה יותר אפקטיביים והרי המטרה של כל בעל עסק היא שהעובדים שלו יניבו כמה שיותר תפוקה.

יש דרכים מגוונות לגרום לעובדים שלכם להיות יותר אפקטיביים ולא מדובר רק בהעלאות בשכר, ההפך הוא הנכון. מחקרים מוכיחים שהדרך הטובה ביותר לגרום לעובד להיות מרוצה היא לאו דווקא השכר, אף על פי שגם הוא חשוב, אלא ההרגשה.

אחת הדרכים הכי טובות לשפר את ההרגשה של העובדים שלכם היא לפנק אותם ויש הרבה שיטות לפנק את האנשים שלכם. מתנות מתוקות לעובדים זו אחת השיטות הכי משתלמות שיכולה לגרום לעובדים שלכם להרגיש הרבה יותר טוב ולכם להיתפס כבוסים מפקנים ותומכים.

מתנות לעובדים זה עניין נפוץ וכדאי לצאת מחוץ לקופסא ולנסות לחשוב על משהו קצת יותר יצירתי ופחות חומרי. אנחנו ממליצים לכם להעניק לעובדיכם מתנות מתוקות וריכזנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור מתנות מתוקות מנצחות.

מתנות מתוקות לא צריכות לעלות המון

הטיפ הראשון הוא לבחור מתנות מתוקות במחיר שפוי. כל המטרה של המתנות הללו היא להעניק לעובדים שלכם שי פחות חומרי. כולם אוהבים מתוק ובין אם תבחרו בעציץ עם סוכריות מתוקות או בשוקולד בצורת לב, תהיו בטוחים שהעובדים שלכם ישמחו ויעריכו את המחווה.

לבחור חברה אמינה ומובילה בתחום

טיפ נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא בחירת החברה שממנה אתם מזמינים את המתנות המתוקות. יש חברות שמתמחות בהכנת מתנות מתוקות לעובדים ואם תזמינו דרך חברה מוסמכת, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו איכות ואחריות ומעבר לזה, שהם כבר ידעו להכווין אתכם בדרך לבחירת המתנה.

למצוא קישור בין החברה לבין העובדים

הטיפ השלישי הוא למצוא קישור בין המתנה לבין העובדים. אם יש לכם חברה גדולה אז מן הסתם לא תוכלו לבחור לכל עובד מתנה מתוקה משלו, אבל בכל אופן חשוב מאוד שהמתנה תייצג איזשהו ערך או מסר שאתם מעוניינים להעביר.

אם לדוגמא יש לכם חברה למכוניות, אתם יכולים לתת לעובדים שלכם מתנות מתוקות בצורת מכוניות ואפילו לרשום את השם של כל עובד על לוחית הרישוי של המכונית. יש הרבה דרכים יצירתיות לגרום למתנות הללו להפוך למשהו אישי והרי כל העניין הוא ביצירת קשר אישי.

לשלב בין סוכרים, צורות וצבעים

הטיפ הרביעי והאחרון בדרך לבחירה נכונה של מתנות מתוקות לעובדים שלכם הוא לשלב בין חומרי גלם שונים, צורות וצבעים. אל תהיו מקובעים רק על שוקולד ואל תהיו מקובעים רק על מרציפן. ככל שתגוונו יותר, כך תצליחו להעניק לעובדים מתנה יותר מסקרנת ושונה.

בשורה התחתונה, מתנות מתוקות יגרמו לעובדים שלכם לחייך והחיוך שלהם שווה את ההצלחה שלכם בהמשך.

אגב, מתנות מתוקות זה משהו שאף פעם לא נמאס וההמלצה שלנו היא לשלב מתנות מתוקות אחת לכמה זמן בתחילת, אמצע או סוף יום ולהעלות את רף הסוכר ומדד החיוכים גם של העובדים וגם שלכם.