פרלינים
 

פרלינים, ממתק שוקולד איכותי וייחודי

מחקרים מוכיחים שסוכר מסייע לתחושת סיפוק והתרוממות רוח ואם צורכים אותו בכמויות ובמינונים נכונים ובמיוחד כשמדובר על שוקולדים איכותיים, אנחנו בהכרח נרגיש טוב יותר עם עצמנו ועם הסביבה.

אחד מסוגי השוקולדים הכי טעימים, מיוחדים ואיכותיים הוא פרלינים. למביני העניין בינינו שכבר התנסו בעבר בטעם המיוחד של הפרלינים וגם לאלו שטרם, כדאי מאוד שתדעו מה זה בכלל פרלינים וממה הם עשויים.

מה מוצאו של הפרלין וממה הוא עשוי?

בעבר המילה פרלין התייחסה לממתק של שקד שמצופה בקרמל, אבל מאז ועד היום ההמצאה הזו פותחה וכיום אנחנו קוראים בשם פרלינים לכל ממתק שוקולד איכותי וקטן, אשר ממולא במילוי מכל סוג שהוא.

ניתן לתכנן וליצור פרלינים במגוון דוגמאות והיתרון הכי גדול של הפרלינים, הוא שלא משנה באיזו צורה או באיזה טעם תקבלו אותם, זה תמיד יהיה מחומרי גלם איכותיים, עם נראות נהדרת, ריח נפלא וכמובן – טעם מצוין שאי אפשר להישאר אדישים אליו.

סוגי פרלינים מגוונים בהתאמה אישית

כשבוחרים פרלינים צריך להתייחס לבחירה ממש כמו בחירת טבעת יהלום ואנחנו נסביר את כוונתו. מומלץ מאוד לקנות פרלינים רק מחברה אמינה, עם התמחות ייעודית בשוקולדים איכותיים. חברת שוקונוי היא בין החברות המובילות בארץ לשוקולדים והתמחות שלהם היא פרלינים.

תוכלו לבחור פרלינים מבין מגוון סוגים: פרלינים עם וניל צרפתי, פרלינים קראנץ' ואגוזים, פרלינים אייריש קרים, פרלינים קרמל, פרלינים טראפלס, פרלינים שוקולד חלב, פרלינים עם ליקר ובעצם מה לא.

היתרון הכי גדול של חברת שוקונוי, מעבר כמובן לאיכות ולשירות הנהדר הוא האפשרות לבחור פרלינים בהתאמה אישית. הייחודיות של החברה היא שהיא רואה את טובת הלקוח לפני הכל והאג'נדה שמובילה אותם היא – להתאים לכל אחד את הפרלין המדויק, שיגשים את החלום שלו.

אנו מייצרים פרלינים ייחודיים במגוון טעמים, מילואים, צורות וצבעים:

  • פרלינים עם וניל צרפתי
  • פרלינים קראנץ' אגוזים
  • פרלינים אייריש קרים
  • פרלינים קרמל
  • פרלינים טראפלס
  • פרלינים שוקולד חלב
  • פרלינים עם ליקר / וויסקי

ועוד..

האם אני יכול להכין לבד ואם כן, אז איך?

תתפלאו לשמוע, אבל למרות שהכנתם של הפרלינים היא מעט מסובכת, אתם יכולים לעשות את זה גם לבד. באתר של חברת שוקונוי תוכלו למצוא מתכוני שוקולד להכנה ביתית.

אז נכון, זה אולי לא ייצא בדיוק כמו בחברה ובינינו, אף פעם אוכל שעושים לבד לא יוצא בדיוק כמו של השף, אבל זו בהחלט חוויה לנסות להכין לבד פרלינים באמצעות מתכוני שוקולד להכנה ביתית.

זו יכולה להיות חוויה נחמדה עם הילדים או אפילו עם בן או בת הזוג ואין כמו שוקולד והכנה משותפת, כדי לבלות זמן איכות חיובי, משמח ומפתח ביחד.

פרלינים עושים אותך מאושר יותר

מגיע שלב בחיים שבו אנחנו מבינים שלא כל מה שלימדו אותנו בתור ילדים הוא בהכרח נכון וזה תקף גם ובמיוחד כשמדובר על שוקולד.

כפי שוודאי כבר הבנתם מהדברים שהועלו במהלך הכתבה, שוקולד איכותי במינונים מבוקרים לא רק שאינו מזיק, אלא הוא גם מספק וממלא אותנו בהרבה מאוד אושר. תיהנו מפרלינים טעימים ותזכרו – הכל במידה!

*ניתן להזמין פרלינים ממותגים עם שם העסק, שמות משפחה או כמתנה לאירוע. 

  • פרלינים במגוון טעמים